Участь у архітектурному конкурсі "RESET 2020" з перемогою

photo 2020 12 13 21 35 44

Наші студентки гр. А 2017-3 кафедри АБіС ДАС Нос А. та Москаленко Д. прийняли участь у архітектурному конкурсі "RESET 2020" на реальній основі та виграли перше місце в ньому!

Круглий стіл «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ ОСВІТИ»

10

10 грудня 2020 року на кафедрі Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища відбувся круглий стіл «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ ОСВІТИ»

#ХНУМГ_Виставки_Новгородов Володимир Євгенович

1jpg

У серпні цього року відбулися дві виставки доцента кафедри Архітектури,будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, Новгородова Володимира Євгеновича!

ХНУМГ_Круглий стіл_АБіС ДАС

ХНУМГ круглий стіл АБіС ДАС

Шановні колеги та студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі кафедри АБіС ДАС онлайн, куди були запрошені стейк-холдери та провідні фахівці будівельної галузі. Будуть розглянуті важливі питання освітньої програми спеціальности 191 "Архітектура та містобудування", обговоримо світові тенденції та дізнаємося яка повинна бути модель сучасного архітектора-випускника очима роботодавців, викладачів ВНЗ, студентів та стейк-холдерів.

ТОВ "Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна" висловлює подяку

Multi comfort Kname