ПРО КАФЕДРУ

4 АБИС ДАС цветКафедра входить до складу факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова і здійснює підготовку бакалаврів за напрямом «Архітектура», магістрів за напрямом «Архітектура», за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудуванн».

На кафедрі працюють 19 викладачів, в тому числі: докторів архітектури - 2, кандидатів архітектури - 8, професорів - 2, доцентів - 8, старших викладачів - 3, асистентів - 4.

Cтуденти, аспіранти та викладачі кафедри беруть активну участь у науково-дослідній, навчальній, організаційній, громадській роботі, є учасниками міжнародних та всеукраїнських програм, конкурсів, наукових конференцій, семінарів та форумів, отримують дипломи переможців престижних конкурсів, гідно представляючи Університет на міжнародному та національному рівнях.

Кафедра Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища має давню історію, яка бере свій початок з 1934 року. Видатний архітектор А. Н. Бекетов був одним з перших викладачів цієї кафедри.

Сайт факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва

 


На сайті 98 гостей та користувачі відсутні