ПРО КАФЕДРУ АРХІТЕКТУРИ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ТА ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

4 АБИС ДАС цветКафедра АБіС та ДАС входить до складу факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова і здійснює підготовку бакалаврів за напрямом «Архітектура», магістрів за напрямом «Архітектура», за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудуванн».

На кафедрі працюють 21 викладач, в тому числі: докторів архітектури і професорів - 2, кандидатів архітектури і доцентів - 12старших викладачів - 3, асистентів - 4.

Cтуденти, аспіранти та викладачі кафедри беруть активну участь у науково-дослідній, навчальній, організаційній, громадській роботі, є учасниками міжнародних та всеукраїнських програм, конкурсів, наукових конференцій, семінарів та форумів, отримують дипломи переможців престижних конкурсів, гідно представляючи Університет на міжнародному та національному рівнях.

Кафедра Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища має давню історію, яка бере свій початок з 1934 року. Видатний архітектор А. Н. Бекетов був одним з перших викладачів цієї кафедри.

Сайт факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва

 


Ми у соцмережах

instagram facebook youtobe Wiki

 

Головні сторінки

головний сайт універу

головний сайт факультету

саЙТ ОАП

МБ

 

 

Інформаційна панель 

Експертна група

Анкетування

1.6.ДБН

партнери

1.7.Реквезити

Додаткова освіта

основні ресурси

На сайті 452 гостей та користувачі відсутні