ПРО КАФЕДРУ АРХІТЕКТУРИ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ТА ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

4 АБИС ДАС цветКафедра АБіС та ДАС входить до складу факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова і здійснює підготовку бакалаврів за напрямом «Архітектура», магістрів за напрямом «Архітектура», за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудуванн».

На кафедрі працюють 21 викладач, в тому числі: докторів архітектури і професорів - 2, кандидатів архітектури і доцентів - 12старших викладачів - 3, асистентів - 4.

Cтуденти, аспіранти та викладачі кафедри беруть активну участь у науково-дослідній, навчальній, організаційній, громадській роботі, є учасниками міжнародних та всеукраїнських програм, конкурсів, наукових конференцій, семінарів та форумів, отримують дипломи переможців престижних конкурсів, гідно представляючи Університет на міжнародному та національному рівнях.

Кафедра Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища має давню історію, яка бере свій початок з 1934 року. Видатний архітектор А. Н. Бекетов був одним з перших викладачів цієї кафедри.

Сайт факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва

 


Ми у соцмережах

instagram facebook youtobe Wiki

 

Головні сторінки

головний сайт універу

головний сайт факультету

 

Інформаційна панель 

Експертна група

Анкетування

1.6.ДБН

партнери

1.7.Реквезити

На сайті 70 гостей та користувачі відсутні