На кафедрі відбулося відкрите заняття в рамках навчальної дисципліни «Архітектурне проектування»

На відкритому занятті, проведеному 31 травня 2016 року в рамках навчальної дисципліни «Архітектурне проектування», були присутні завідувач кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, доцент Ю.В. Фурсов, доцент кафедри технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів Н.М. Золотова, викладачі кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища (АБіСтаДАС), кафедри будівельних конструкцій, студенти 3-го курсу факультету архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва (АДОМ). В рамках відкритого заняття відбувся звіт про виїзне практичне заняття з архітектурного проектування на об'єкті будівництва – житловому комплексі «Изумрудный город» (генпроектувальник ИСК «Авантаж», генпідрядник ИСК «Авантаж») по вул. Новгородської в м. Харкові, проведеному 12 квітня 2016 року.

Вступне слово виголосив старший викладач кафедри АБіСтаДАС Д.М. Гура, в якому він поінформував присутніх про мету і завдання відкритого заняття, виїзні практичні заняття, проведені для студентів факультету АДОМ. Інформацію про компанію ИСК «Авантаж», стан будівництва, основні показники містобудівної ситуації та об'ємно-просторової композиції житлового комплексу, типологію квартир і їх оптимальні планувальні рішення в розрізі підвищеної комфортності, конструктивне рішення секцій житлового комплексу, реалізацію нормативної бази проектованого об'єкта - пожежну безпеку в рішеннях комплексу доповідали студенти кафедри АБіСтаДАС.

Асистент кафедри АБіСтаДАС С.І. Камардаш доповіла про те, що в Університеті вперше розроблена інструкція № 40 з безпеки для студентів під час проведення виїзних занять на будівельних об'єктах.

Заключне слово виголосив завідувач кафедри АБіСтаДАС, доцент Ю.В. Фурсов, в якому він підвів підсумки відкритого заняття, наголосив на необхідності наявності в Університеті інструкції з безпеки для студентів під час проведення виїзних занять на об'єктах будівництва, поінформував про подальшу співпрацю Університету з провідними архітектурно-будівельними компаніями міста Харкова, перспективи проведення літньої практики на найкращих об'єктах будівництва.

Сейчас 607 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте