В архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE» поновилися практичні заняття з макетування

У суботу 2 квітня 2016 року відбулося перше в весняному семестрі практичне заняття з макетування в рамках курсового архітектурного проектування для студентів 3-го курсу кафедри «Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища»  (АБіСтаДАС).

Практичні заняття з макетування проводяться із застосуванням сучасних матеріалів і технологій на основі оновленої матеріально-технічної бази в архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE», розташованих в мальовничій місцевості харківського лісопарку. Заняття проводить провідний викладач нашої кафедри в області макетування асистент  Світлана Іванівна Камардаш, що має досвід роботи в архітектурних бюро міста Харкова. С.І. Камардаш є автором макетів архітектурних та містобудівних об'єктів, в тому числі макета комплексу майстерень «Arhouse», містобудівного макета, який відображає період розвитку м. Бахчисарая XIII - XVIII ст.

Запрошуємо творчу студентську та учнівську молодь міста Харкова відвідати архітектурно-художні майстерні «ARHOUSE» за адресою пров. Макаренко, 33.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

кафедри АБіСтаДАС (057) 707-31-29, деканату АДОМ (057) 707-33-14, (057) 707-33-13.

Сейчас 1071 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте