Студентів кафедри вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/16 навчального року

Всього у конкурсі приймало участь понад 40 провідних ВУЗів. Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова з напрямку «Будівництво та архітектура» було подано 13 конкурсних робіт з них обрано 3 роботи, дві з яких представляли кафедру "Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища".

Участь у II турі наукової конференції передбачала виступ студентів із науковою доповіддю з використанням мультимедійної презентації та захист результатів наукового дослідження. За результатами захисту наші студенти були нагороджені дипломами II ступеню:

Кандибальська Галина Валентинівна, студентка 3 курсу, робота – «Сучасні тенденції архітектурно-містобудівної реновації навчальних закладів, на прикладі типової школи» під шифром «Eduranovation» - науковий керівник Швець Людмила Миколаївна, асистент кафедри ОАПіР;

Скоробогатько Олексій Володимирович, студент 6 курсу, робота – «Дизайн архітектурного середовища як засіб гуманізації “міського партеру”» під шифром «Формат», науковий керівник Дубинський Володимир Петрович, доктор архітектури, професор кафедри АБіСтаДАС.

Вітаємо наших переможців!

Сейчас 888 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте