Breadcrumbs

 
 

Конкурсы

Національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM

1 листопада 2017 року стартував щорічний національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM, в якому прийняли участь студенти 4 та 6 курсів кафедр АБіСДАС і Містобудування Харківського національного університету ім. О. М. Бекетова: Герасименко Єлизавета, Донченко Ірина, Підько Максим, Тіщенко Валерія (капітан команди) та Ходак Олександр. Консультант: доцент, канд. арх. Криворучко Н.І.

Метою конкурсу було створення проекту торговельно-розважального центру з паркінгом у складі житлового комплексу Park Lake City, с. Підгірці, Обухівський район з використанням сталевих конструкцій STEEL FREEDOM.

5Визуализация_P08.jpg

В концепцію проекту торговельно-розважального центру група конкурсантів заклала ідею квітки - інтеграцію природного і функціонального просторів, де природне як з зовнішнього, так і з внутрішнього просторів формує основні комунікаційні потоки споживачів і жителів житлового комплексу і торговельно-розважального центру. Це виразилося у архітектурно-містобудівному рішенні генплану, а також, в самій природній формі торговельно-розважального центру.

2P08_A0_1_small.jpg

Генеральним планом передбачено формування геопластики та каскаду води, який з одного боку вливається до штучного водоймища житлового комплексу і з іншого - продовжується на першому поверсі ТРЦ ритмом фонтанів. Тема води надихає на динаміку життя і його основу, де вода є її символом, а також породженням природи. Цей широкий променад - природний бульвар - торговельна вулиця-пасаж, перетинає будівлю і має друге світло з містками на другому поверсі. Його вінчає скляне «око»-простір, що має функцію коворкінгу з виходом на експлуатовану покрівлю. В свою чергу, покрівля усіяна куполами верхнього світла, які висвітлюють торгівельні зони залу і нагадують краплі води на пелюстках квітки. Саме тому фасадне рішення ТРЦ – це пластичні сталеві конструкції оздоблені з фасаду напівпрозорим пластичним композитним матеріалом, нагадуючи пелюстки.

7P08_A0_2_small.jpg

Загалом, проект чітко відображає використання сталевих конструкцій та їх оригінальне образне рішення у вигляді природньої форми квітки.

 

 Конкурс «Проектирование Мультикомфортного дома ISOVER». Организатором конкурса является компания «Saint-Gobain Insulation» (Франция)


Ежегодно студенты факультета «Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства» Харьковского Национального Университета Городского Хозяйства имени А.Н. Бекетова участвуют в международном студенческом конкурсе «Проектирование Мультикомфортного дома ISOVER». Организатором конкурса является компания «Saint-Gobain Insulation» (Франция). Летом 2014 года в городе Париж (Франция) на территории компании «Saint-Gobain Insulation» прошел семинар для преподавателей архитектурных ВУЗов Европы, в котором принял участие преподаватель кафедры «Архитектуры зданий и сооружений и дизайна архитектурной среды»
Д. Н. Гура. Он является руководителем этого проекта на факультете.


 В национальном этапе конкурса принимают участие студенты ведущих архитектурно-строительных ВУЗов Украины. 16 марта 2015 года на базе Харьковского Национального Университета Городского Хозяйства имени А. Н. Бекетова прошла встреча с представителями компании. Было отобрано 4 работы, представляющие наш ВУЗ в национальном финале конкурса, который прошел 27 марта в городе Киеве.

 В рамках национального финала состоялась защита проектов и отбор победителей. Победители стали участниками международного этапа в городе Астане. Международный этап конкурса состоится с 27 по 30 мая 2015 года. Точная дата и место проведения конкурса будут указаны на сайте www.isover-students.comСтуденты кафедры получили дипломы за участие в национальном финале конкурса.

 

ФОТОГРАФИИ СО СТУДЕНЧЕСКОГО КОНКУРСА «ПРОЕКТИРОВАНИЕ МУЛЬТИКОМФОРТНОГО ДОМА ISOVER» 2015 ГОДА

 

Председатель жюри, технический консультант ТОВ «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна»
Денис Ротар на встрече со студентами ХНУГХ им. А. Н. Бекетова.

 


Сейчас 115 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте