Дипломні проекти студентів кафедри перемагають на ХХІІІ – ХХІV огляді-конкурсі в місті Києві

26-31 жовтня 2015 у місті Київ відбувся архітектурний форум, організаторами якого виступили Київський національний університет будівництва та архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Національний авіаційний університет.

У рамках програми форуму відбувся ХХІІІ – ХХІV Огляд-конкурс архітектурних та дизайнерських проектів, у якому взяли участь близько 500 дипломних проектів та 19 монографій і посібників з 20-ти вищих навчальних закладів.

Здобутки нашої кафедри представили викладачі – проф., д-р архіт. Дубинський В.П., доц., канд. архіт. Дудка О.М., доц., канд. архіт. Криворучко Н.І., ст. викл. Позднякова Н.П., декан факультету АДОМ доц. канд. т. н. Рищенко Т.Д.

Доцент О.Ю. Усачова, Декан Т.Д. Рищенко, доцент О.М. Дудка, доцент Н.І. Криворучко, старший
викладач Н.П. Позднякова

 

Якість робіт оцінювало авторитетне журі під керівництвом Голови Національної спілки архітекторів України Гусакова В.М.

Високий професійний рівень дипломних проектів випускників кафедри був відзначений 17-ма дипломами І ступеня та 12 дипломами ІІ ступеня.

 

 Диплом І ступеня (керівник проф. Дубинський В.П.) та дипломи ІІ ступеня (керівники доц. Криворучко Н.І.,
ас. Попова О.А.)

 

Ми вітаємо з перемогою студентів і керівників проектів, які гідно презентували кафедру "Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища" та підкреслили високий рівень архітектурної освіти на нашій кафедрі у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

В рамках форуму була презентована Міжнародна монографія: «Креативний урбанізм до століття містобудівельної освіти у Львівській політехніці» співавторами якої є 8 провідних викладачів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Представники нашої кафедри взяли участь у конференціях: «Сучасна архітектурна освіта», на якій виступила доцент Криворучко Н.І. та здобула сертифікат міжнародного зразку; «Архітектура історичного Київа» - виступили доцент Дудка О.М., старший викладач Позднякова Н.П. Вони також брали участь у різноманітних зустрічах провідних архітектурних шкіл Києва (Київський національний університет будівництва та архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Національний авіаційний університет) та тематичних екскурсіях містом.

 Київський національний університет будівництва та архітектури


На сайті Один гість та користувачі відсутні