Студенти кафедри приймають активну участь у навчальній та науково-дослідній роботі факультету АДОМ

Кафедра «Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища» успішно здійснює підготовку бакалаврів за напрямом «Архітектура», магістрів за напрямом «Архітектура», за фахом «Архітектура будівель і споруд».
Студенти кафедри регулярно приймають участь у навчальній та науково-дослідній роботі факультету «Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва», демонструючи його досягнення на міському та національному рівнях.


27 березня 2015 в місті Києві студенти третього курсу перемогають в півфіналі міжнародного студентського конкурсу «ПРОЕКТ МУЛЬТІКОМФОРТНОГО ДОМА В АСТАНІ. ISOVER 2015 »та приймають участь у національному фіналі. Студенти групи А-2011-1 Зейналова Е., Гапоненко А., Герасименко А. були нагороджені дипломами "приз глядацьких симпатій". Студенти групи А-2011-1 Фадєєва А., Лимар А., Коршикова К. отримали дипломи за участь у студентському конкурсі.


Керівництво факультету, кафедра «Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища» домовляються із провідними компаніями про проведення виїзних занять для студентів напряму «Архітектура» на будівельних об'єктах високого класу, розташованих в центральній частині міста Харкова, а також проводять велику роботу з підготовки цих занять . Студенти третього курсу в рамках курсового проектування відвідують елітні житлові комплекси. Безпосередньо на будівельних об'єктах викладачі кафедри "Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища" проводять навчальні заняття, знайомлять майбутніх архітекторів з ходом будівництва об'єктів, особливостями його проектування, з застосовуваними сучасними технологіями будівництва житлових комплексів. В результаті цієї роботи студенти виконують індивідуальний звіт по відвідуванню будівельних об'єктів.

Студенти беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук в області «Архітектура будівель і споруд», під керівництвом кандидатів архітектури, докторів архітектури, і отримують дипломи переможців.
Студенти, які мають у своєму активі знання іноземної мови, мають можливість брати участь у різних стажуваннях в іноземних архітектурних школах або продовжувати там післядипломну освіту.
По закінченні факультету «Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва» ХНУМГ ім. О.Н. Бекетова за освітньо-професійними програмами випускники отримують наступні кваліфікації:
• «Бакалавр архітектури»;
• «Магістр архітектури».


На сайті 50 гостей та користувачі відсутні