Студентів кафедри вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/16 навчального року

Всього у конкурсі приймало участь понад 40 провідних ВУЗів. Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова з напрямку «Будівництво та архітектура» було подано 13 конкурсних робіт з них обрано 3 роботи, дві з яких представляли кафедру "Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища".

Участь у II турі наукової конференції передбачала виступ студентів із науковою доповіддю з використанням мультимедійної презентації та захист результатів наукового дослідження. За результатами захисту наші студенти були нагороджені дипломами II ступеню:

Кандибальська Галина Валентинівна, студентка 3 курсу, робота – «Сучасні тенденції архітектурно-містобудівної реновації навчальних закладів, на прикладі типової школи» під шифром «Eduranovation» - науковий керівник Швець Людмила Миколаївна, асистент кафедри ОАПіР;

Скоробогатько Олексій Володимирович, студент 6 курсу, робота – «Дизайн архітектурного середовища як засіб гуманізації “міського партеру”» під шифром «Формат», науковий керівник Дубинський Володимир Петрович, доктор архітектури, професор кафедри АБіСтаДАС.

Вітаємо наших переможців!


We have 213 guests and no members online