Конкурсы архитектурных проектов

5Визуализация_P08.jpg

Національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM.

1 листопада 2017 року стартував щорічний національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM, в якому прийняли участь студенти 4 та 6 курсів кафедр АБіСДАС і Містобудування Харківського національного університету ім. О. М. Бекетова: Герасименко Єлизавета, Донченко Ірина, Підько Максим, Тіщенко Валерія (капітан команди) та Ходак Олександр. Консультант: доцент, канд. арх. Криворучко Н.І.

Метою конкурсу було створення проекту торговельно-розважального центру з паркінгом у складі житлового комплексу Park Lake City, с. Підгірці, Обухівський район з використанням сталевих конструкцій STEEL FREEDOM.

В концепцію проекту торговельно-розважального центру група конкурсантів заклала ідею квітки - інтеграцію природного і функціонального просторів, де природне як з зовнішнього, так і з внутрішнього просторів формує основні комунікаційні потоки споживачів і жителів житлового комплексу і торговельно-розважального центру. Це виразилося у архітектурно-містобудівному рішенні генплану, а також, в самій природній формі торговельно-розважального центру.

5Визуализация_P08.jpg

Генеральним планом передбачено формування геопластики та каскаду води, який з одного боку вливається до штучного водоймища житлового комплексу і з іншого - продовжується на першому поверсі ТРЦ ритмом фонтанів. Тема води надихає на динаміку життя і його основу, де вода є її символом, а також породженням природи. Цей широкий променад - природний бульвар - торговельна вулиця-пасаж, перетинає будівлю і має друге світло з містками на другому поверсі. Його вінчає скляне «око»-простір, що має функцію коворкінгу з виходом на експлуатовану покрівлю. В свою чергу, покрівля усіяна куполами верхнього світла, які висвітлюють торгівельні зони залу і нагадують краплі води на пелюстках квітки. Саме тому фасадне рішення ТРЦ – це пластичні сталеві конструкції оздоблені з фасаду напівпрозорим пластичним композитним матеріалом, нагадуючи пелюстки.

2P08_A0_1_small.jpg7P08_A0_2_small.jpg

Загалом, проект чітко відображає використання сталевих конструкцій та їх оригінальне образне рішення у вигляді природної форми квітки.


We have 205 guests and no members online